Makuch sojowy ekstrudowany z Agro-Tom Sp. z o. o. oddział Nadolce

  • 16.01.2018, 06:00 (aktualizacja 16.01.2018, 12:38)
  • bw
Makuch sojowy ekstrudowany z Agro-Tom Sp. z o. o. oddział Nadolce pexels.com
Makuch sojowy ekstrudowany z przedsiębiorstwa Agro-Tom Sp. z o.o. oddział Nadolce to komponent białkowy otrzymywany jako produkt w trakcie tłoczenia oleju sojowego, który pochodzi z certyfikowanej soi, poddawanej surowym kontrolom i testom, m.in. w laboratorium kontrolnym Hamilton Gdynia.

Przedsiębiorstwo Agro-Tom założyli pod koniec 2015 roku Justyna i Tomasza Padrakowie. W ciągu dwóch lat Agro-Tom przejął znaczną część rynku produkcji makucha sojowego ekstrudowanego w Polsce. 

Produkowany przez Agro-Tom makuch sojowy ekstrudowany cechuje się wysoką wartością energetyczną i zawartością białka (46%), niską zawartością włókna surowego, lepszą strawnością i przyswajalnością w porównaniu z innymi produktami tego typu. Jego główną zaletą jest to, że tłoczony jest mechanicznie, nie dodaje się do niego ekstraktów chemicznych. Makuch sojowy z Agro-Tom jest też wolny od GMO, co czyni go wyjątkowym na polskim rynku. Przedsiębiorstwo sprzedaje go w ilości ponad 500 ton miesięcznie.  

 – Sprzedajemy go rolnikom indywidualnym, wielkim fermom drobiowych, mleczarniom. Współpracujemy z przedsiębiorcami w całej Polsce. Nasz produkt dociera nawet do Wielkopolski, na Mazury i północnych województw kraju. Cieszy się dużym uznaniem. Jego główną zaletą jest naturalny proces produkcji i to, że jest wolny od genetycznej modyfikacji, czyli GMO – podkreśla Tomasz Padrak, szef firmy Agro-Tom. 

Makuch sojowy otrzymał w 2017 roku Certyfikat Jakości, który potwierdza wysokie normy i rzetelność produkcji.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kiki
Kiki 02.11.2019, 20:05
Oni wiszą mi pieniądze i udawają ze nic sie nie dzieje.
mieszkaniec wsi
mieszkaniec wsi 31.03.2018, 16:50
Co wy tu piszecie,nic od nich nie kupujcie bo to złodzieje i krętacze mają tyle spraw sądowych.Agro-Tom to gówno założone do celu wyłudzenia pieniędzy,jak ktoś nie wieży proszę wpisaćw wyszukiwarce Tomasz Padrak długi i wystarczy
juka
juka 04.02.2018, 19:10
Szkoda słów na ich temat

Pozostałe