WOŚP 2018: W Hrubieszowie znowu rekord

  • 16.01.2018, 11:24
  • par
WOŚP 2018: W Hrubieszowie znowu rekord
W tym roku wolontariusze Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie zabrali prawie 34 tys. zł. To ponad 2,5 tys. zł więcej niż podczas ubiegłorocznej zbiórki.

W ubiegłą niedzielę w zbiórce pieniędzy w Hrubieszowie oraz w gminach Dołhobyczów, Mircze, Trzeszczany i w Białopolu (pow. chełmski) wzięło udział 50 wolontariuszy. Datki wrzucano do puszek oznaczonych logo WOŚP. Zbiórka rozpoczęła się rano, a zakończyła późnym popołudniem. Nie odnotowano żadnych incydentów.

Spośród wszystkich wolontariuszy, którzy kwestowali w Hrubieszowie najwięcej pieniędzy zebrała Jagoda Karcz. Po południu w HDK-u rozpoczął się koncert połączony z licytacją orkiestrowych gadżetów i przedmiotów podarowanych na aukcję WOŚP. Przeprowadzano licytacje podarowanych na aukcję przedmiotów i usług. Firma jubilerska państwa Białackich podarowała złotą zawieszkę w kształcie serca i bransoletkę również wykonaną ze złota. Restauracja "Gniecki" ufundowała karnet na kolację walentynkową dla dwóch osób, a Radosław Kanioszpodarował na licytację oryginalną piłkę adidas Telstar 18 – oficjalną piłkę Mistrzostw Świata w Rosji. 

Co jeszcze licytowano i za ile? Piszemy o tym w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe