Zamość: Zbierają wspomnienia. Jubileusz w SP nr 3

  • 18.01.2018, 07:00
  • mk
Zamość: Zbierają wspomnienia. Jubileusz w SP nr 3 SP nr 3 w Zamościu
To może być dzień, zdarzenie, postać, coś, co chcielibyście uratować od zapomnienia. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej prowadzi akcję pod hasłem "Sercem i piórem". Zbiera wspomnienia związane z tą placówką.

Okazją jest 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej nr 3. O spisanie związanych z nią wspomnień prosi pracowników i absolwentów dyrekcja i Rada Pedagogiczna tej placówki. 

 – Może pamiętacie Państwo jakiś szczególny dla Was dzień, zdarzenie, postać, może w Waszym sercu pozostało coś, co domaga się opisania, utrwalenia, uratowania od zapomnienia?... – apeluje Ewa Łyp, nauczycielka w SP nr 3. 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe