Dobry zawód to lepsze życie

  • 16.01.2018, 06:57
  • wd
Dobry zawód to lepsze życie
Problemy ze znalezieniem stałej, dobrze płatnej pracy się nie kończą? Pora wobec tego wykorzystać szansę, jaką dają szkoły dla dorosłych LIDER w Zamościu. Bezpłatna edukacja na przyszłościowym kierunku na pewno się opłaci. Sprawdź ofertę LIDER-a i wybierz to, co dobre.

Bezpłatna nauka w Zamościu dla dorosłych w zawodach, które ułatwią znalezienie pracy i zabezpieczą przyszłość – to oferta szkół LIDER.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Kształcić się tam mogą osoby po gimnazjum, szkole zasadniczej, czy po szkole średniej. LIDER umożliwia bowiem wykształcenie kierunkowe albo zmianę zawodu, by wyjść naprzeciw potrzeb rynku pracy. Edukację podjąć można w Liceum Ogólnokształcącym LIDER, Medycznej Szkole Policealnej LIDER lub Szkole Policealnej LIDER w Zamościu.

W każdej z nich pracuje wykwalifikowana kadra nauczycieli, którzy poza wiedzą teoretyczną, umożliwiają naukę zawodu w praktyce. W wygodnym weekendowym cyklu bezpłatnej nauki można m.in. zdobyć zawód opiekuna  medycznego, technika bhp, technika geodety, florysty czy technika turystyki wiejskiej.

Pełna oferta LIDER-a dostępna jest na stronie www.cuslider.edu.pl. W swoją dobrą przyszłość warto inwestować.

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:


Pozostałe