Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty na Dzień Dziadka i Babci

  • 16.01.2018, 06:50
  • wd
Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty…
Blisko, blisko, coraz bliżej. Już 21 i 22 stycznia świętować będą nasze babcie i dziadkowie. Nikt nie powinien zapomnieć o złożeniu im życzeń. A jeśli ktoś chciałby też podarować dziadkom prezent, ale brakuje mu pomysłu na co się zdecydować, może skorzystać z naszych propozycji.

Każdych dziadków ucieszy zdjęcie ich kochanych wnuków czy własnoręcznie przez nie zrobiona laurka. Ale jeśli już wyrośliście z rysunków i chcecie inaczej docenić troskę i pomoc dziadków, możecie podarować im coś innego. Co sprawdzi się na prezent dla babci i dziadka? Oto nasze pomysły.

W Salonie Meblowym Mplaneta w Zamościu akcesoriów do wyposażenia wnętrz, gadżetów i prezentów większych gabarytów jest ogrom. Każdy senior ucieszy się na pewno z  wygodnego i stylowego fotela uszaka (model Como jest teraz w supercenie 790 zł). Do mniejszego pomieszczenia odpowiedniejszy będzie jednak zgrabny fotelik Kubik lub Pok. Miłym prezentem dla dziadków będzie też piękny koc, pościel czy narzuta. Może im się spodobać bieżnik, serweta, obrus albo ręcznik (w Mplanecie wszystkie tekstylia w święto seniorów objęte będą 15-% rabatem). 

– Tekstylia to sprawdzone, bardzo praktyczne prezenty. Przy okazji takich świąt warto właśnie na nie zwrócić uwagę. Przypominamy naszym klientom, że Mplaneta honoruje Zamojską Kartę Seniora, więc na każde zakupy seniorzy otrzymają rabat nie tylko w dniach 21 i 22 stycznia – mówi Barbara Poznańska, manager Mplanety. A my dodamy jeszcze, że w Dniu Babci i Dziadka w Mplanecie swoje stanowisko będą miały pielęgniarki z przychodni NuMed w Zamościu. Będzie więc można bezpłatnie skorzystać z ich porad i zbadać ciśnienie. 

Dobrym prezentem z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka będą też okulary korekcyjne. Aby jednak taki prezent okazał się trafiony, warto wybrać go wspólnie z osobą, której zamierzamy podarować okulary. Można też kupić bon upominkowy – to jeszcze lepsze rozwiązanie, które nie narzuca pośpiechu przy wyborze. W Zamościu największy wybór opraw korekcyjnych znajdziecie w Salonach Optycznych "OKO". Są tam oprawki różnych popularnych marek w wielu kształtach i wzorach. Z pewnością uda się tam znaleźć oprawki komponujące się ze stylem babci czy dziadka. Taki prezent będzie praktycznym i jednocześnie stylowym strzałem w dziesiątkę.

Żeby życie było słodsze... nie ma wyjścia, trzeba je sobie osłodzić... czekoladą. Wyborne praliny z nadzieniem, czekoladki w ciekawych kształtach czy ciasta ze specjalną dedykacją to prezent sprawdzony. Dziadkowie zapewne też lubią słodycze, więc na pewno ucieszą się z np. piernikowego serca oblanego mleczną czekoladą, do którego dołączycie kartkę z własnoręcznie wypisanymi życzeniami. 

Owe piernikowe serca, a także bombonierki i inne ciasta można kupić w sklepie Społem PSS "Robotnik" w Zamościu. Warto tam zajrzeć ze względu na duży wybór i korzystne ceny.

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe