Hrebenne: Kradziony volkswagen nie wyjechał na Ukrainę

  • 12.01.2018, 13:00
  • ak
Hrebenne: Kradziony volkswagen nie wyjechał na Ukrainę Fot. NOSG
Dwaj Ukraińcy próbowali wyjechać z Polski kradzionym volkswagenem crafterem wartym 37 tys. zł. Ale nic z tego nie wyszło, bo okazało się, że samochód jest kradziony.

Cudzoziemcy wjechali na przejście graniczne w Hrebennem w czwartek (11 stycznia). Podczas kontroli strażnicy graniczni odkryli, że volkswagen ma ingerencję w pole numeryczne VIN. Dlatego auto zostało skonfiskowane, a w sprawie wszczęto postępowanie.

– W 2017 roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali blisko 400 pochodzących z przestępstwa pojazdów o wartości ponad 17 mln zł – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe