Jutro 26. Finał WOŚP. Sprawdź, co się będzie działo w całym regionie

  • 13.01.2018, 16:00
  • ak
Jutro 26. Finał WOŚP. Sprawdź, co się będzie działo w całym regionie
Setki młodych ludzi na ulicach, koncerty, licytacje, turnieje... To wszystko już jutro w całej Polsce, a więc także w naszym regionie z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W zamojskim sztabie WOŚP zarejestrowanych zostało tym razem 550 wolontariuszy. Będą zbierali pieniądze na ulicach Zamościa, ale również w Szczebrzeszynie, Zwierzyńcu, Sitańcu, Skierbieszowie, Złojcu i w Wysokiem. 

W dniu finału będzie się w Zamościu działo bardzo wiele. Imprezy są planowane w MDK na ul. Kamiennej, ale również w Zamojskim Domu Kultury (WOŚP ZAMOŚĆ 2018 - KONCERT W ZDK). Główne działania będą się odbywały w Galerii Twierdza >>>>> WOŚP ZAMOŚĆ 2018 - PROGRAM

Wielkie orkiestrowe granie odbywać się będzie też w innych miejscowościach naszego regionu. Sprawdźcie program:

WOŚP 2018 BIŁGORAJ

WOŚP 2018 HRUBIESZÓW

WOŚP 2018 TOMASZÓW LUBELSKI

WOŚP 2018 FRAMPOL

WIĘCEJ ZAPOWIEDZI NA WOŚP 2018 W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe