Gm. Łabunie: Bogusław Pupiec nagrodzony w ogólnopolskim konkursie

  • 11.01.2018, 11:00
  • ak
Gm. Łabunie: Bogusław Pupiec nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Fot. UG Łabunie
Bogusław Pupiec z Łabuniek Pierwszych został laureatem 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”. Zajął drugie miejsce w kategorii fotografii artystycznej za pracę "Jesienne pola Roztocza".

Do konkursu zgłosiło się przeszło 70 artystów-fotografików, którzy zaproponowali 321 prac. Zdjęcia te można oglądać na wystawie, która otwarta została w Urzędzie Marszałkowskim przy ul. Grottgera 4 w Lublinie.

Bogusław Pupiec jest fotografem, którego największą pasją jest właśnie uwiecznianie krajobrazów, a najczęściej inspirują go te roztoczańskie. Jest autorem wystawy FOTOPASJA wystawionej w Galerii Błękitnej Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie. Fotografie jego autorstwa zostały wykorzystane do druku znaczków pocztowych, były publikowane w prasie lokalnej oraz przewodnikach turystycznych. W Zamojskim Towarzystwie Fotograficznym działa od sierpnia 2017 r.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KA
KA 11.01.2018, 15:32
Można się tak podpisać nie będąc autorem?

Pozostałe