Gm. Zamość: Ćwicz z hula hop w GOK

  • 13.01.2018, 06:00
  • ak
Gm. Zamość: Ćwicz z hula hop w GOK
Takich zajęć nie ma nigdzie indziej. Odbywają się w piątki w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem (gm. Zamość). Mieszkanki gminy Zamość mają tam okazję pod okiem wykwalifikowanej, licencjonowanej instruktorki ćwiczyć z obręczami hula hop.

Ta forma aktywności daje mnóstwo radości, ale też korzyści. Bo energiczne kręcenie obręczy pozwala spalić od 400 do 600 kalorii w godzinę. Ponadto wspomaga produkcję endorfin, ale też powrót do formy po ciąży, działa antystresowo, poprawia równowagę i postawę. Co ważne, ten rodzaj ćwiczeń może wykonywać każdy, niezależnie od wieku czy poziomu sportowych umiejętności. Power hula hop to świetna.

Na takie zajęcia zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Ćwiczyć można w każdy piątek o godz.17.30 a także w miejscowościach w których zajęcia prowadzi Edyta Zając, pracownik GOK Wysokie oraz licencjonowany instruktor zajęć POWER HULA HOP.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe