3Play Sp. z o. o.

  • 09.01.2018, 05:22 (aktualizacja 10.01.2018, 11:00)
  • bw
3Play Sp. z o. o. 3Play Sp. z o. o.
Kategoria 3Play Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi telekomunikacyjne na terenie Zamościa od 2012 roku, a jej siedziba znajduje się przy ul. Hrubieszowskiej 34B. Zatrudnia 7 wykwalifikowanych pracowników, tworzących doświadczony oraz kreatywny zespół, współpracując przy tym jednocześnie z licznymi podwykonawcami z Zamościa.

Wykorzystuje nowoczesną i rozwojową technologię informatyczną FTTH GPON, by świadczyć usługi klientom miasta Zamość. Dzięki wysokiej prędkości dostępu do Internetu, nawet do 1Gb/s, a także dużej ilości cyfrowych kanałów telewizyjnych, również w rozdzielczości Full HD, 3Play stanowi najbardziej konkurencyjną firmę na lokalnym rynku. Spółka ciągle się rozwija  poprzez wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, o czym świadczy coraz większa liczba abonentów korzystających z ich usług, czyli: Internetu, telewizji i telefonu. Firma 3Play świadczy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm.

 – Staramy się, by jakość naszych usług była jak najwyższa. To klienci, którzy towarzyszą nam od samego początku są dla nas największym dowodem uznania – podkreśla dyrektor przedsiębiorstwa Tomasz Kielar

 3Play wspiera różnorodne wydarzenia. Takie jak doroczny Piknik Rodzinny organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łuksińskiego, piknik organizowany przez SM im. Jana Zamoyskiego, a na facebookowym profilu firma zachęcała do głosowania na Zamość w plebiscycie Świetlna Stolica Polski czy Podwórko Nivea. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe