Biuro Turystyczne Quand

  • 09.01.2018, 06:00 (aktualizacja 10.01.2018, 11:01)
  • bw
Biuro Turystyczne Quand Quand
Biuro turystyczne Quand działa na regionalnym rynku od 1995 roku. Firma dysponuje dwoma biurami: w Tomaszowie Lubelskim oraz w Zamościu. Zatrudnia 6 osób, współpracując jednocześnie z wieloma podmiotami i osobami prywatnymi. Quand, oprócz organizacji wycieczek i imprez turystycznych, zajmuje się także szeroko pojętą promocją regionu.

Biuro krzewi wiedzę o Kresach, sponsoruje liczne wydarzenia i wydawnictwa o charakterze regionalnym i krajoznawczym.

Ponadto każdego roku organizuje wyjazdy do Lwowa na obchody Święta Niepodległości, na które nieodpłatnie zapraszane są delegacje szkół im. Orląt Lwowskich z naszego regionu. W ramach tego wydarzenia prowadzona jest zbiórka zniczy, które są zapalane na polskich grobach we Lwowie.

 Przedstawiciele firmy, chcąc utrzymać wysokie standardy świadczonych usług, systematycznie uczestniczą w targach turystycznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

–  Sukcesem jest to, że udało się pozyskać do współpracy wiele podmiotów z regionu. Dzięki temu udaje się wiele przedsięwzięć z zakresu promocji regionu, Roztocze jest w Polsce bardzo dobrze odbierane, a przyjazdy do naszego regionu cieszą się stale rosnącą popularnością – mówi prezes biura turystycznego Quand Andrzej Kudlicki. 

Od 8 lat Quand wydaje wysokonakładowy magazyn "Magiczne Roztocze" (nakład 80 tys. egzemplarzy, który jest dystrybuowany bezpłatnie). Biuro prowadzi również księgarnię internetową z wydawnictwami regionalnymi (sklep.roztocze.com), upowszechniając wiedzę o walorach turystycznych i przyrodniczych Roztocza. 

Firma za swoją działalność była wielokrotnie nagradzana. Aktualnie biuro turystyczne Quand pracuje nad nową strategią rozwoju, dzięki której region stanie się jeszcze bardziej znany.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe