Perły Biznesu. Głosowanie w plebiscycie Kroniki Tygodnia rusza

  • 09.01.2018, 06:00 (aktualizacja 15.02.2018, 12:05)
  • mad
Perły Biznesu. Głosowanie w plebiscycie Kroniki Tygodnia rusza
Po raz pierwszy w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. Laureaci uhonorowani będą podczas wielkiej Gali Perły Biznesu, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było!

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". 

Na łamach "Kroniki Tygodnia" prezentujemy kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017.

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasador Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z Zamojszczyzny, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały w 2017 r. na rzecz rozwoju Zamojszczyzny. Ambasadorem może także zostać firma, która rozsławia Zamojszczyznę dzięki swojej działalności.

Wciąż jeszcze zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów. 

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr 62 70 011 lub listownie, pisząc na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, a także mejlowo: [email protected]

Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku.

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie na kuponach z "Kroniki Tygodnia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu. 

Nie kończymy jeszcze prezentacji, ale już rozpoczynamy głosowanie. Głosować na kandydatów można na kuponach, które będziemy zamieszczali w kolejnych wydaniach "Kroniki Tygodnia". Głosowanie potrwa do końca stycznia. 

Kupony można przynieść do redakcji lub wysłać na adres: "Kronika Tygodnia" 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. Dziś zamieszczamy pierwszy kupon. 

W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

Całość zakończy wielka, uroczysta gala, która odbędzie się 9 lutego. 

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

KTO ZOSTAŁ NOMINOWANY W PLEBISCYCIE PERŁY BIZNESU? CZYTAJ TUTAJ

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 06.02.2018, 16:21
Porażka z tymi firmami ,banda cwaniaków oszustów .Zamiast laurów kajdanki i więzienie o zaoszczonym rygorze .Wstyd i chańba jakich mamy nominowanych .
UM
UM 27.01.2018, 10:35
Dziękuję Pani Asiu za wspaniałe pomysły. Pozrdawiam
juror
juror 24.01.2018, 07:12
Dobry pomysł na taką kategorie .Pierwszy nominowany ,czekamy na kolejnych z innych branż-anty przedsiębiorca ROKU 2017
js
js 23.01.2018, 15:17
Z mojej strony dodałbym kategorie przekręt Roku 2017 w poszczególnych wyżej wymienionych kategoriach .Mianuje firme BUDMAT oszustwa podatkowe zatrudnianie na czarno fuszerki roku
interesant
interesant 24.01.2018, 16:43
Znam sprawę ,i co z tego kronika tygodnia była informowana MK nie interesuje się tym temate Może redaktor NOWAK jest ambitny .
interesant
interesant 24.01.2018, 16:43
Znam sprawę ,i co z tego kronika tygodnia była informowana MK nie interesuje się tym temate Może redaktor NOWAK jest ambitny .

Pozostałe