Czysty i sprawny samochód – to lubi każdy kierowca

  • 9.01.2018, 06:16
  • wd
Czysty i sprawny samochód – to lubi każdy kierowca
Pogoda nas nie rozpieszcza. Szaro, buro i ponuro. Dzieci w domach strasznie się nudzą, a samochody okropnie brudzą. Zająć się trzeba oczywiście tymi pierwszymi, ale też koniecznie zadbać o te drugie. Dla spokoju ducha wybrać się do dobrego warsztatu, no i absolutnie koniecznie do myjni samochodowej.

Żeby auto sprawnie i płynnie mknęło po drodze do wyznaczonego celu, musi być co jakiś czas naprawiane, a już na pewno poddawane kontroli. 

Bezpieczeństwo pod kontrolą

Właścicielom pojazdów większych i mniejszych przyda się z pewnością adres polecanego przez klientów serwisu mechanicznego – to Euromaster Kornet, który mieści się przy ul. Karola Namysłowskiego 8 w Zamościu. Mechanicy z Euromaster udzielą profesjonalnych porad kierowcom i rzetelnie wykonają naprawy.

Ponieważ zima jeszcze nie zawitała do nas na dobre, wielu kierowców zapewne wciąż nie zadbało o zmianę opon. W razie potrzeby, pamiętajcie Państwo, że w Euromaster możecie zlecić wymianę opon i geometrię kół w 3D profesjonalistom. To na pewno dobrze wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Dodamy, że Euromaster Kornet to nie tylko wymiana ogumienia, ale również lekka mechanika pojazdowa. W serwisie eksperci sprawnie zajmą się hamulcami, wymienią olej, zweryfikują i dokonają potrzebnych napraw w zawieszeniu i wiele więcej.

 A w walce z brudem na samochodzie...

...przyda się Myjnia Tomix (przy ul. Ciepłej 5 w Zamościu, obok galerii HopStop i w Tomaszowie Lub. przy ul. Żwirki i Wigury 25). To miejsce do którego po drodze powinno być każdemu kierowcy – myjnia bezdotykowa w Zamościu otwarta jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. To aż 6 dużych stanowisk i 6 programów mycia z użyciem proszku, wosku na gorąco, super miękkich szczotek i chemii najwyższej jakości (tę jakość potwierdzają zadowoleni właściciele aut). Do dyspozycji klientów są też dwa odkurzacze, darmowy kompresor i dystrybutor płynu do spryskiwaczy. 

Co bardzo ważne, w Myjni Tomix można płacić kartą płatniczą, gotówką, kartą stałego klienta, a także korzystać z rozmieniarki banknotów, w której do pobrania są również karty stałego klienta lub faktury VAT. W Myjni Tomix, dla dopełnienia dzieła czyszczenia auta, warto w dobrej cenie uzupełnić płyn do spryskiwaczy (tylko 3 zł za 1l). 

– Korzystając z dużego zainteresowania usługami myjni samochodowej Tomix, chcemy zrobić dobry uczynek i wspomóc akcję Jurka Owsiaka. Dlatego też postanowiliśmy cały utarg z mycia samochodów w Tomaszowie Lubelskim i w Zamościu na stanowiskach 4, 5, 6 zebrany 14 stycznia w godz. 24-18 przekazać na WOŚP. W tym dniu szczególnie zachęcamy kierowców do czyszczenia swoich samochodów w naszych myjni – mówi Tomasz Kielar, właściciel Myjni Tomix.

Kiedy auto lśni i wiemy, że jest w stu procentach sprawne nawet najgorsza pogoda nie jest straszna.

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe