Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?

  • 09.01.2018, 06:50
  • wd
Chcesz być piękniejsza i zdrowsza?
Marzenie o zgrabnych nogach, pośladkach i płaskim brzuchu jest z serii tych do spełnienia. Kto jeszcze się o tym nie przekonał, powinien zacząć intensywny trening – najlepiej pod okiem profesjonalistów, których znaleźć można w Mrs.Sporty Zamość.

Godzina dla siebie w ciągu dnia to bardzo niewiele. Na spakowanie torby treningowej, na przyjście do klubu sportowego, przebranie się, 30-minutowy trening, prysznic i wyjście do domu. By było raźniej na początek, można przyjść z koleżanką albo nawet z mamą, czemu nie! Mrs. Sporty to miejsce dla kobiet w każdym wieku i z różnymi potrzebami. Personalni trenerzy skupiają się na indywidualnych potrzebach uczestniczek treningów, dlatego ćwiczenia są naprawdę efektywne.

Dla zbyt ostrożnych i nieprzekonanych pań, które ciągle się wahają nad rozpoczęciem ćwiczeń, nadarza się świetna okazja – Dni Otwarte Mrs.Sporty! To już 12 stycznia

Będzie można dowiedzieć się, jak wzmacniać mięśnie głębokie oraz mięśnie brzucha, nóg, pośladków i jak trening siłowy wspierać zdrowym odżywianiem się. Drogie Panie, nie przegapcie tego wydarzenia. Zróbcie dla siebie coś dobrego!

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe