Daj sobie szansę na rozwój!

  • 9.01.2018, 06:44
  • wd
Daj sobie szansę na rozwój!
Z postanowieniami noworocznymi bywają problemy dlatego, że nie bierzemy pod uwagę jak korzystne byłoby dla nas ich spełnienie. Pomyślmy np. o tym, ile dobrego może nam przynieść edukacja. I przyjrzyjmy się przy okazji ofercie szkół dla dorosłych LIDER w Zamościu.

Dziś wiele młodych osób decyduje się skończyć edukację na szkole zasadniczej, a nawet na gimnazjum. Ze znalezieniem satysfakcjonującej, czyli dobrze płatnej, pracy nie jest wtedy łatwo. Problemy w tej kwestii zdarzają się też dorosłym, którzy pracowali kilkanaście lat w danym miejscu bez wykształcenia kierunkowego i nagle zostali zwolnieni. Co dalej?

Najlepszym wyjściem jest przekwalifikowanie się, dokształcenie, czyli wyjście naprzeciw potrzeb rynku pracy. W Zamościu warto skorzystać z możliwości jakie dają dorosłym Liceum Ogólnokształcące LIDER, Medyczna Szkoła Policealna LIDER i Szkoła Policealna LIDER w Zamościu.

W wygodnym weekendowym cyklu bezpłatnej nauki można zdobyć zawód opiekuna medycznego, technika turystyki wiejskiej, florysty i wiele innych. Warto inwestować w swój rozwój. Ofertę LIDER-a można sprawdzić na www.cuslider.edu.pl.

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe