Nowy rok – nowa Ty

  • 2.01.2018, 07:24 (aktualizacja 02.01.2018 10:38)
  • wd
Nowy rok – nowa Ty
Z początkiem roku nasza motywacja do spełniania postanowień noworocznych jest najsilniejsza. By jej nie stracić, warto jak najszybciej wybrać trenera, który będzie nas wspierał. 12 stycznia klub Mrs.Sporty w Zamościu organizuje Dzień Otwarty. Skorzystajcie z tej okazji!

Ćwiczenia i dieta pod okiem profesjonalistów – to nie może nie przynieść upragnionych efektów. Na pewno wraz z nowym rokiem macie nowe postanowienia. Nie pozwólcie sobie o nich zapomnieć – zróbcie dla swojego wyglądu zewnętrznego i dla zdrowia coś pożytecznego. Niezależnie od wieku i doświadczeń spróbujcie podjąć nowe wyzwanie pod okiem profesjonalnego trenera i przy wsparciu dietetyka. Spotkajcie się z nimi na początek w Dniu Otwartym klubu Mrs.Sporty w Zamościu. Pamiętajcie, takie spotkanie do niczego nie zobowiązuje, a pozwala na zasięgnięcie wiedzy i opinii na interesujący nas temat.

Dzień Otarty w klubie Mrs.Sporty już 12 stycznia w godz. 8-12 oraz 16-20. Będzie można skorzystać z darmowego treningu pod okiem trenera, bezpłatnej konsultacji z fizjoterapeutą, trenerem personalnym oraz dietetykiem, który wytłumaczy, jak osiągnąć postawiony sobie cel i bezpłatnej analizy składu ciała. Dodatkowo na przybyłe panie, które zechcą regularnie ćwiczyć w Mrs.Sporty czeka wyjątkowy pakiet powitalny. 

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe