Komarów-Osada: Świąteczne ozdoby nagrodzone (ZDJĘCIA, WYNIKI)

  • 29.12.2017, 13:06
  • ak
Komarów-Osada: Świąteczne ozdoby nagrodzone (ZDJĘCIA, WYNIKI) Fot. SOK Komarów-Osada
Jurorzy nie mieli łatwego zadania, bo wszystkie prace zgłoszone do konkursu świątecznych stroików w gminie Komarów-Osada były bardzo ciekawe i oryginalne. Ale ostatecznie nagrody zostały przyznane.

W konkursie brali udział twórcy indywidualni, ale też panie z działających w gminie Kół Gospodyń Wiejskich.

Komisja najwyżej oceniła prace KGW z Wolicy Śniatyckiej i z Kadłubisk oraz stroik Kamili Skroban z Wolicy Śniatyckiej. Drugie nagrody otrzymały koła z Krzywegostoku, Antoniówki i Śniatycz oraz Klub Seniora "Legenda". Trzecie nagrody trafią do KGW Janówka, Justyny Kwiki z Wolicy Brzozowej, Haliny Ważnej ze Śniatycz, Andrzeja Sendeckiego z Sosnowej Dębowej i Lucyny Majcher z Antoniówki. Natomiast na liście wyróżnionych są KGW Dub, Aneta Szpinda ze Śniatycz i Renata Sieniatyńska z Wolicy Śniatyckiej.

Uroczyste wręczenie nagród ma się odbyć podczas Gminnego Przeglądu Kolęd, który w tym roku odbędzie się w Dubie 7 stycznia. 

ak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe