Galeria Rynek

  • 26.12.2017, 10:19 (aktualizacja 12.02.2018, 11:37)
  • bw
Galeria Rynek Galeria Rynek
Galeria Rynek powstała w 2009 roku z zaangażowania wielu ludzi, w tym głównie lokalnego przedsiębiorcy Kazimierza Podhajnego. Jej siedziba mieści się przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Zatrudnia ponad 350 pracowników, co czyni z niej lokalnego lidera handlu i przedsiębiorczości.

Determinacja prezesa Galerii Kazimierza Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Obiekt od samego początku cieszył się zainteresowaniem firm chętnych do otwarcia i prowadzenia tu swoich salonów. Firma podejmując tę decyzję, stała się bezkonkurencyjna na lokalnym rynku. Elastyczność, umiejętność analizy sytuacji rynkowej i podejmowania strategicznych decyzji sprawiły, że przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia co roku odnotowuje znaczny wzrost zysku.

Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest fakt, że od pierwszych dni po otwarciu obiekt bardzo dobrze funkcjonuje, dając dużo satysfakcji zarówno właścicielowi, jak też najemcom oraz klientom. Zgodnie z dewizą Kazimierza Podhajnego, że "droga do sukcesu jest zawsze w budowie" na początku stycznia 2015 r. rozpoczęły się prace nad rozbudową "Galerii Rynek" w celu stworzenia jedynego w rejonie centrum rozrywkowo-handlowego.

 – Już w momencie budowania pierwszej części obiektu zakładałem, że kiedyś będę powiększać Galerię Rynek, chociaż na początku, kiedy powstawał pierwszy budynek, mało kto wierzył w sukces tego przedsięwzięcia. Analizując w Polsce miasta podobne do Tomaszowa Lubelskiego trudno znaleźć podobnej wielkości obiekt handlowy o tak wysokim stopniu nasycenia urządzeniami technicznymi. Można powiedzieć, że udało mi się przewidzieć pewne tendencje i potrzeby ze strony lokalnego rynku – dodaje Kazimierz Podhajny

bw

Podziel się:Pozostałe