3B - Tomasz Czajkowski

  • 27.12.2017, 05:11 (aktualizacja 25.01.2018, 14:09)
  • bw
3B - Tomasz Czajkowski
Firma "3B" Brukarstwo – Betoniarstwo – Budownictwo istnieje od 2005 roku. Swoją siedzibę ma w Hrubieszowie przy ul. Tęczowej.

W najbliższym czasie planowana jest przeprowadzka do nowej siedziby przy ul. Grabowieckiej, gdzie na blisko 10000 m2 prowadzona będzie działalność w zakresie usług z branży drogowej oraz produkcji i montażu wszelkich systemów ogrodzeniowych. Podstawowa działalność firmy – usługi zakresu budownictwa drogowego – jest kontynuacją rodzinnej tradycji.

 – W latach młodości przyglądałem się firmie mojego ojca, pracowałem u niego na budowach, aby w końcu, po ukończeniu studiów kierunkowych na WAT równolegle otworzyć swoją działalność o tym samym profilu. Działamy na zasadach konsorcjum, co daje nam ogromny potencjał zarówno finansowy, personalny, jak i sprzętowy – przyznaje Tomasz Czajkowski, szef firmy 3B.

W kilka lat od rozpoczęcia działalności zakres usług świadczonych przez firmę poszerzył się o produkcję oraz montaż ogrodzeń betonowych. 

Od kilku lat firma współpracuje z producentami ogrodzeń kutych, poszerzając ofertę o kolejne asortymenty. Firma realizuje usługi nie tylko dla regionu, ale i dla klientów z całej Polski.

Tak szeroki asortyment oferowanych produktów oraz usług pozwala firmie realizować zarówno duże zadania inwestycyjne, jak też zmieniać wizerunek posesji prywatnych inwestorów. Profesjonalne podejście do klienta, jakość produktów i usług, umożliwiają firmie spokojny, zrównoważony rozwój w długim horyzoncie czasowym.

Poza działalnością biznesową firma angażuje się w działalność społeczną, wspierając finansowo lokalne przedsięwzięcia i inicjatywy.

W planach rozwojowych firmy na najbliższe lata jest realizacja kolejnego projektu unijnego

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe