Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,Max''

  • 27.12.2017, 05:03 (aktualizacja 02.01.2018, 10:08)
  • bw
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,Max'' PW ,,Max''
Przedsiębiorstwo wielobranżowe "MAX" – Biuro Podróży "RAJ-SEGA" powstało w 1993 r. i do tej pory prowadzi z powodzeniem działalność turystyczno-ubezpieczeniową. Swoją siedzibę ma przy ul. Łaziennej 5 w Hrubieszowie.

W 2005 roku powstał oddział biura przy ul. Ludnej 20 będący Centrum Ubezpieczeń, prowadzący współpracę z wieloma firmami znanymi na rynku krajowym i zagranicą. 

Łącznie firma zatrudnia 10 osób, które są licencjonowanymi przedstawicielami tej branży i  służą pomocą przy świadczeniach komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy na życie.

 Z tą branżą jesteśmy związani od zawsze – daje nam to możliwość poznawania nowych ludzi, ich zainteresowań oraz pokory w tym, co robimy – przyznaje założyciel firmy Eugeniusz Księżyk

W 2005 roku, dzięki zaangażowaniu Sebastiana, inżyniera informatyki, który kieruje biurem przy ul. Ludnej, przedsiębiorstwo wdrożyło aplikację "iMAjs", która pomaga w zarządzaniu firmą, rozliczeniach i przesyłaniu wytycznych bezpośrednio wdrażanych przy zawieraniu umów. Zastosowanie tego systemu, doświadczenie i profesjonalizm kadry sprawił, że przez ostatnie 10 lat firma utrzymuje się w czołówce firm ubezpieczeniowych i turystycznych. 

Przedsiębiorstwo otrzymało wiele nagród i wyróżnień. W 2006 Kapituła Regionu Zamość Grupy Ubezpieczeniowej Warta przyznała mu tytuł "Hetmana ubezpieczeń". Przedsiębiorstwo współpracuje z największymi przewoźnikami międzynarodowymi takimi jak: Sindbad-Eurobus, Agat,  Becker-Reisen itp. W przyszłości chce rozwijać dalszą współpracę z obecnymi partnerami biznesowymi, a także nowymi, którzy pojawią się rynku regionalnym. Kadra przedsiębiorstwa ciągle jest otwarta na nowości jakie przynosi zmieniający się rynek.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe