Edward Wyłupek - Polski Cukier oddział Zamość

  • 27.12.2017, 05:51 (aktualizacja 10.01.2018, 11:09)
  • bw
Edward Wyłupek - Polski Cukier oddział Zamość Edward Wyłupek
Edward Wyłupek – dyrektor Oddziału "Cukrownia Werbkowice" KSC S.A. Polski Cukier. Z wykształcenia inż. mechanik, a z zamiłowania pasjonat cukrownictwa, od wielu lat nie szczędzi sił dla rozwoju branży cukrowniczej. Jako dyrektor odważnie podejmuje decyzje i nowe wyzwania. W latach 2002-2017 przeprowadził najważniejsze etapy przebudowy Cukrowni Werbkowice.

Pod jego kierownictwem zrealizowano wiele przedsięwzięć techniczno-technologicznych o wysokim stopniu innowacyjności. Między innymi, dzięki staraniom Edwarda Wyłupka Cukrownia Werbkowice jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych cukrowni w Polsce. Pod jego kierownictwem Cukrownia Werbkowice otrzymała wiele certyfikatów potwierdzających spełnienie przez zakład wymogów jakości i bezpieczeństwa żywności.

Wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez merytorycznego wsparcia kadry inżynieryjno- technicznej i zaangażowania wszystkich pracowników cukrowni – podkreśla Edward Wyłupek. 

Za swoją pracę i osiągnięcia Edward Wyłupek został odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, wyróżniony Odznaką Honorową "Zasłużony dla rolnictwa", Srebrną i Złotą Odznaką Honorową Naczelnej Organizacji Technicznej, Odznaką Honorową Stowarzyszenia Techników Cukrowników, a podczas gali z okazji 15-lecia powstania KSC Honorową Złotą Odznaką Polskiego Cukru.

Dzięki staraniom kadry, którą kieruje Edward Wyłupek Cukrownia Werbkowice w ostatnich latach stała się jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących cukier w Europie.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe