Nowe wydanie Kroniki Tygodnia już jutro. Wraz z nim kalendarz na 2018

  • 26.12.2017, 19:00
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia już jutro. Wraz z nim kalendarz na 2018
Już w środę kupicie nowy numer Kroniki Tygodnia. Do tego poświątecznego wydania będzie dołączony także przepiękny kalendarz na 2018 rok. Znajdziecie w nim świetne zdjęcia dziewczyn z Zamojskiej Grupy Motocyklowej. A co będzie do poczytania?

>>>> Po 12 latach poszukiwań zatrzymano b. komendanta straży granicznej z Hrubieszowa. Wojciech D. święta spędził w areszcie.

>>>> Za sprawą korzystnego układu kalendarza będzie sporo okazji do odpoczynku. 2018 – to będzie rok długich weekendów. Jak planować sobie urlopy? odpowiedź w nowej kronice Tygodnia.

>>>> Jak święta spędzają posłowie naszego regionu. Opowiedzieli nam o tym Agata Borowiec, Genowefa Tokarska, Sławomir Zawiślak i Jarosław Sachajko.

>>>> Zlicytowano zabytkową "Generałówkę" na zamojskiej Starówce. Kamienica zmieniła właściciela i co teraz?

>>>> Dobre wiadomości przed końcem roku. Dwa aktywne przejścia dla pieszych w okolicach szkół powstaną w Tomaszowie Lubelskim w ramach programu "Bezpieczna droga do szkoły" finansowanego przez Fundację "Orlen – Dar Serca.

To tylko część tematów. Znacznie więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe