Kazimierz Podhajny

  • 19.12.2017, 05:55 (aktualizacja 12.02.2018, 11:38)
  • bw
Kazimierz Podhajny Kazimierz Podhajny
Właściciel, Prezes Zarządu P.U.H Motozbyt Sp. z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego. Charyzmatyczna osobowość, wizjoner, biznesmen, laureat licznych, branżowych nagród m.in. „Gepardy Biznesu” w rankingu magazynu „Puls Biznesu”

Przedsiębiorca, który z sukcesem od ponad 24 lat prowadzi swoją firmę w jasnej wizji dalszego rozwoju. Człowiek zaangażowany w wiele inicjatyw lokalnych i społecznych. Z zamiłowania kibic sportowy. W latach 2012 – 2013 z sukcesem łączył prowadzenie własnej działalności z funkcją Prezesa Zarządu TKS „Tomasovia”.

Kazimierz Podhajny od lat związany jest z tomaszowskim środowiskiem biznesowym. Początki jego firmy, Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Motozbyt sięgają roku 1993, kiedy spółka była dealerem samochodowym, posiadającym salony w województwie lubelskim
i podkarpackim. Należy zaznaczyć, że Kazimierz Podhajny był z firmą związany znacznie wcześniej gdyż już od 1987 roku pełnił funkcję szefa Polmozbytu.

Lata 2008-2009 były okresem przełomowym. Narodziła się pionierska wizja stworzenia jedynej w Tomaszowie Lubelskim galerii handlowej. Dokonano rozbudowyi rewitalizacji posiadanego budynku handlowy by stworzyć „Galerię Rynek”. Wytrwałości
i determinacja Kazimierza Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Obiekt od samego początku cieszył się nadspodziewanym zainteresowaniem firm chętnych do otwarcia i prowadzenia tu swoich salonów.

Zgodnie z dewizą Kazimierza Podhajnego, że „droga do sukcesu jest zawsze w budowie” na początku stycznia 2015 r. rozpoczęły się prace nad rozbudową „Galerii Rynek” w celu stworzenia jedynego w rejonie centrum rozrywkowo-handlowego. Galeria Rynek po rozbudowie zyskała dodatkową powierzchnię handlową, nowoczesną elewację oraz podziemny parking. Powstał obiekt na miarę XXI wieku.

bw

Podziel się:Pozostałe