Mplaneta

  • 18.12.2017, 14:57 (aktualizacja 02.01.2018, 10:17)
  • bw
Mplaneta bw
Firma Masket Piotr Poznański istnieje od grudnia 2002 roku, swoją siedzibę ma w Zamościu. Początkowo firma zatrudniała 7 osób, z roku na rok, zwiększając liczbę do 15 osób, aż po dziś dzień, gdzie pracę znalazło tu prawie 50 osób.

Masket to firma z branży meblarskiej. Swój salon meblowy miała najpierw przy ul. Spadek 33 w Zamościu, a od czerwca 2017 roku także przy ul. Strefowej 6 pod znakiem Mplaneta. Przedsiębiorstwo oferuje również profesjonalne usługi serwisowe oraz sprzedaż sprzętu AGD.

 – Zawsze celem moim i mojej żony było stworzenie firmy z godziwymi warunkami pracy i możliwością rozwoju tak, by nasze dzieci chciały tu zawsze wracać i rozwijać nasz zamojski region – mówi Piotr Poznański, właściciel firmy Masket.

Firma swój rozwój zawdzięcza lokalnym konsumentom z całego regionu zamojskiego oraz eksportowi mebli, m.in. do Kanady. 

Otrzymała kilka nagród od partnerów serwisu sprzętu oraz kilkanaście nagród od wiodących marek firm meblarskich za owocną współpracę, prężny rozwój i coraz większą sprzedaż.

Firma Masket wspiera finansowo i organizacyjnie wiele przedsięwzięć charytatywnych na terenie regionu takich jak: Szlachetna Paczka, Mikołaje Kroniki Tygodnia, Kilometry Dobra i wiele innych. Na ladzie sklepu cały czas stoi puszka, do której zbierane są pieniądze dla bezdomnych zwierząt w przytulisku w Józefowie na Roztoczu. Mplaneta jest także sponsorem lokalnych wydarzeń, np. Festiwalu Stolica Języka Polskiego czy Bicia Rekordu Polski w Masowej Grze na Instrumentach Perkusyjnych. Klientom oferuje karty lojalnościowe oraz karty Seniora.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hera
Hera 24.08.2019, 14:24
Export do Kanady 90proc, sprzedaż lokalnie znikoma, ceny w kosmosie. Skorzystali z dofinansowań i dorabiają się na taniej sile roboczej oraz exporcie. Cała prawda

Pozostałe