Perspectiva Solutions

  • 18.12.2017, 14:18 (aktualizacja 02.01.2018, 10:09)
  • bw
Perspectiva Solutions Perspectiva Solutions
Perspectiva Solutions, to firma, która została założona w roku 2012. Jej zaplecze techniczno-produkcyjne znajduje się w Zamościu przy ul. Kilińskiego 79A. Firma skupia się na sektorze fotoniki i elektroniki.

Oferujemy usługi produkcji kontraktowej różnych rozwiązań optoelektronicznych dla takich branż jak: sektor kosmiczny, technika próżniowa, wyroby medyczne, automatyka przemysłowa, maszyny przemysłowe, sektor oświetleniowy. Firma realizuje także własne prace badawczo-rozwojowe. Perspectiva Solutions działa globalnie i jest otwarta na partnerów z całego świata. W strukturze jej przychodów dominuje eksport, choć również posiada liczne grono klientów krajowych. Perspectiva Solutions jest ponadto członkiem wielu elitarnych gremiów, m.in. wspiera implementację norm ISO w Polsce oraz doradza największej w Europie sieci centrów laserowych LaserLab Europe.

 

Nasza firma planuje stać się światowym liderem w zakresie rozwoju, wytwarzania i sprzedaży technologii optoelektronicznych. Tworzymy coś wyjątkowego w skali regionu i chcemy to rozwijać - mówi dr inż. Krzysztof Jakubczak

 

Od roku 2018 otworzy program praktyk zawodowych dla uczniów lokalnych szkół (np.: dla przyszłych techników elektroników i elektryków z Zamościa i okolic.

Ponadto na swojej stronie firmowej prowadzi dwujęzyczny blog o innowacjach, na którym dzieli się wiedzą z zakresu rozwoju technologii, komercjalizacji i poszukiwania inwestorów. Przedsiębiorstwo angażuje się w akcje społeczne wspierając wybrane instytucje lokalne. Ponadto, Prezes Zarządu, dr inż. Krzysztof Jakubczak, na konferencjach i zamkniętych spotkaniach networkingowych głosi prelekcje o rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz ich komercjalizacji. Będąc niekwestionowanym liderem w swojej branży, promuje innowacyjność i rozwój nowych technologii w regionie.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe