Zamość: Dziś wieczorem Gowin w ratuszu!

  • 18.12.2017, 11:16 (aktualizacja 18.12.2017, 11:25)
  • mk
Zamość: Dziś wieczorem Gowin w ratuszu!
Dzisiaj, 18 grudnia do Zamościa przyjeżdża wicepremier w rządzie PiS, Jarosław Gowin, lider ugrupowania Porozumienie. Spotkanie odbędzie się w sali Consulatus zamojskiego ratusza o godzinie 18.30.

Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców. Jak zapowiadają organizatorzy, tematem spotkania będzie m.in. obecna sytuacja polityczna w Polsce, a także kwestie reformy nauki w kontekście akademii zamojskiej.

Przypomnijmy, że na początku listopada wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin powołał do życia ugrupowanie Porozumienie. Powstało ono na bazie Polski Razem Zjednoczonej Prawicy, Republikanów, Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego oraz części struktur partii Wolność. Liczy 11 posłów i 5 senatorów. Poparcie dla ruchu zadeklarowało 9 prezydentów miast.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe