Biłgoraj: Prymusi z RCEZ w gronie najlepszych w województwie

  • 16.12.2017, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Prymusi z RCEZ w gronie najlepszych w województwie Fot. RCEZ Biłgoraj
Czworo uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej znalazło się w gronie wyróżnionych stypendiami w ramach programu „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gala wręczenia stypendiów odbyła się w poniedziałek (11 grudnia) w Lublinie. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w poprzednich latach uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz byli laureatami lub finalistami olimpiad i turniejów tematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Uczniami RCEZ w Biłgoraju, którzy tego dokonali są: Monika Wolanin, Hubert Mucha, Jacek Pinar i Szymon Wasąg.

Program stypendialny „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” jest skierowany do uczniów z Lubelszczyzny szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendyści otrzymują finansowe wsparcie na rozwój własnych talentów przez 10 miesięcy roku szkolnego od września do czerwca.

CZYTAJ TAKŻE: LICEALIŚCI Z LO IM. ONZ W BIŁGORAJU WŚRÓD NAJZDOLNIEJSZYCH

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe