Biłgoraj: Natalia Ciosmak z ZSBiO nagrodzona w konkursie NBP

  • 13.12.2017, 11:03
  • ak
Biłgoraj: Natalia Ciosmak z ZSBiO nagrodzona w konkursie NBP Fot. ZSBiO Biłgoraj
Musiała udowodnić, że zna podstawy ekonomii, a także umie je wykorzystywać w praktyce. Udało się! Natalia Ciosmak z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Narodowy Bank Polski.

Gala podsumowująca konkurs adresowany do młodych ludzi z całej Polski odbyła się w zeszłym tygodniu w warszawskiej siedzibie NBP. W uroczystości wzięła udział uczennica z Biłgoraja. Natalia Ciosmak otrzymała drugą nagrodę za swoją pracę pisemną.

Celem konkursu jest pogłębienie zainteresowań młodzieży wiedzą ekonomiczną, sprawdzenie umiejętności praktycznego jej wykorzystania oraz zachęcenie dyrekcji i nauczycieli do wdrażania w nauczaniu ekonomii elementów praktycznych, kształtujących umiejętność funkcjonowania uczniów w warunkach gospodarki rynkowej. 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe