Tom-net

  • 11.12.2017, 10:01 (aktualizacja 02.01.2018, 10:06)
  • bw
Tom-net
Firma została założona w 2005 roku przez rodzinę Koprów, a jej główna siedziba znajduje się w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 33. Przedsiębiorstwo powstało z zapotrzebowania regionu na wysokiej jakości usługi z dziedziny mediów.

Tom-net swoim klientom zapewnia możliwość dostępu do szybkiego Internetu oraz cyfrowej telewizji i telefonii. Wśród jego klientów są klienci indywidualni, firmy oraz instytucje. Firma ponadto oferuje Internet w trzech technologiach: radiowej, kablowej i LTE. Dzięki wsparciu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej firma Tom-net może brać udział w programach budowy sieci internetowej na terenach wiejskich, rozwijając w ten sposób region. Wszystkim klientom zapewnia możliwość świadczenia usług serwisu komputerowego, konserwacji sieci oraz doradztwa.

 – Myślę, że możemy być dumni z naszej firmy, bo przez 12 lat razem z nami rozwinął się region i dostęp do sieci tam, gdzie go wcześniej nie było – przyznaje Dariusz Koper, jeden z założycieli firmy.

Tom-net dba także o rozwój pracowników, organizując szkolenia specjalistyczne. Firma promuje ekologię, polecając elektroniczne faktury, a realizując nietypowe przedsięwzięcia, kadra doskonali wiedzę i umiejętności pracowników. W 2017 roku Firma została wyróżniona nagrodą "Laureata Wyróżnienia SREBRNY GRYF " za osiągnięcia w rozwoju usług telekomunikacyjnych i sieci światłowodowej na terenie powiatu tomaszowskiego.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe