Intermarche Zamość

  • 11.12.2017, 09:55 (aktualizacja 02.01.2018, 10:11)
  • bw
Intermarche Zamość
Grupa Muszkieterów powstała we Francji ponad 50 lat temu z inicjatywy kilku odważnych handlowców. Obecnie zrzesza blisko 3000 tys. osób z ponad 4 tysiącami sklepów w Europie.

Intermarche to typowe supermarkety spożywcze z szeroką gamą artykułów spożywczych, artykułów świeżych oraz przemysłowych. Pierwsze centrum Intermarche w Polsce powstało w 1997 roku.

O wyjątkowości sieci świadczy fakt, że każdy supermarket to odrębna spółka z rodzimym kapitałem. Co warte też podkreślenia, każdy sklep w Polsce jest zarejestrowany w miejscu prowadzenia działalności. Prowadzący spółki to nie dyrektorzy, ale polscy przedsiębiorcy znający realia regionalnego rynku, lokalni inwestorzy i pracodawcy.

Sklep Intermarche Zamość powstał w 2011 roku i mieści się w Galerii Twierdza na ulicy Przemysłowej 10. Zatrudnia na umowy o pracę ponad 50 wykwalifikowanych pracowników. Tym, co wyróżnia spółkę na lokalnym rynku jest produkcja wyrobów mięsnych na miejscu z własną wędzarnią. W sklepie znaleźć można ponadto doskonałe wyroby garmażeryjne.

- W przeciwieństwie do wielu sieci handlowych współpracujemy głównie z miejscowymi firmami, piekarzami i hurtowniami, żywo wspierając lokalną przedsiębiorczość – mówi właściciel sklepu Intermarche Zamość Tomasz Fijak.

Intermarche Zamość wspiera także wiele lokalnych organizacji i inicjatyw charytatywnych.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe