Już jutro ukaże się nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 11.12.2017, 21:03 (aktualizacja 11.12.2017, 21:03)
  • ak
Już jutro ukaże się nowy numer Kroniki Tygodnia
We wtorek (12 grudnia) w punktach sprzedaży w całym regionie znajdziecie nowy numer Kroniki Tygodnia. Zapewniamy, że warto po niego sięgnąć. O czym piszemy tym razem?

>>>> Czy w Zamościu znowu grasuje pedofil? Mężczyzna, którego zaobserwowano pod jedną ze szkół miał prosić dziewczynki o pomoc przy rozwiązaniu albo zawiązaniu sznurków w ściągaczu kurtki.

>>>> "Łowcy cieni" aresztowali włoskiego mafioso. Co miał na sumieniu Gianni C. i co robił w Zamościu?

>>>> Fala w Hrubieszowie? Por. Radosław P. miał mówić podległym jemu żołnierzom, że dla nich "jest bogiem".

>>>> Do sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości spółki Arion Szpitale, która m. in. prowadzi szpital w Biłgoraju. Powodem ma być jej niewypłacalność.

>>>> Sejm przyjął nowelizację ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Jeśli przepisy wejdą w życie, to od nowego roku radni będą mogli zakazać nocnej sprzedaży piwa czy wina.

 

To tylko część poruszanych przez nas w tym tygodniu tematów. Znacznie więcej, równie ciekawych znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe