Sylwester już za chwilę!

  • 11.12.2017, 17:10 (aktualizacja 12.12.2017, 04:44)
  • wd
Sylwester już za chwilę!
To już ostatni dzwonek dla tych, którzy nie zdecydowali, gdzie spędzą sylwestrową noc. Zaproszeń na najlepsze bale i imprezy na Zamojszczyźnie zostało już niewiele. Warto się pospieszyć!

W Gościńcu Magnat w Kalinowicach, w Zajeździe "U Wasąga" w Ulhówku i we Wrotach Kultury w Zamościu rewelacyjne, szampańskie imprezy będą trwały do białego rana. Jeśli chcecie się dobrze bawić, nie może Was tam zabraknąć!

Skoro marzy Wam się, by powitać Nowy Rok z wielką pompą, nie czekajcie do ostatniej chwili. Skorzystajcie z naszych podpowiedzi, by wybrać najlepsze miejsce na szalony wieczór.

W Gościńcu Magnat 

 Dla zebranych gości w tę wyjątkową ostatnią noc roku 2017 i pierwszą 2018 będą grać popularne zespoły Cover i Power Dance, które nie dadzą Wam wytchnienia (inna rzecz, że nogi same będą rwały się do tańca). Zabawa z całą pewnością będzie doskonała i na długo zapadnie w pamięć! O uzupełnienie spalonych kalorii zadba szef kuchni Gościńca Magnat, który przygotuje dania gorące, mnóstwo przystawek i słodkości, kawę, herbatę i zimne napoje. Alkohol może się lać strumieniami, gdyż jest wliczony w cenę wejściówki. Za Sylwestra 2017 w Gościńcu Magnat para musi zapłacić 450 zł, grupy co najmniej 20-osobowe jeszcze mniej, bo tylko 430 zł od pary.  

We Wrotach Kultury

W sąsiedztwie zamojskiej starówki sylwestrową noc mogą spędzić np. znajomi, rodzina czy pracownicy jednej firmy. Lokal ten nie organizuje bowiem otwartej imprezy sylwestrowej, ale pozwala na wynajęcie dowolnej sali z dodatkowymi opcjami i zorganizowanie tematycznego spotkania, np. balu sylwestrowego czy też wcześniej Christmas Party itp. w gronie znanych sobie osób. W końcu to od organizatorów zależeć będzie kogo zaproszą. Zainteresowanym przybliżymy nieco szczegółów: do wynajęcia we Wrotach są trzy niezależne od siebie studia, które w przypadku większej grupy i na życzenie uczestników mogą zostać otwarte. Najmniejsza sala dedykowana jest dla grupy ok. 30-osobowej, a opcja z łączeniem dwóch sal pozwoli na zabawę w gronie 150 osób. Ceny zależą od ilości i typu usług zawartych w zamówieniu klienta. Do dyspozycji gości jest kuchnia z samoobsługą, sprzęt nagłaśniający (DJ zagra za specjalną dopłatą), bezpłatny parking. Można też zamówić obsługę cateringową, mobilny open/płatny/częściowo płatny bar z trunkami albo nawet wynająć BarBusa – amerykański schoolbus przerobiony na jeżdżący klub. Ceny nie są wygórowane, bo zaczynają się od 500 zł i zależą od wybranych opcji dodatkowych i wielkości wynajmowanego studia. Na Sylwestra mała sala jest już zarezerwowana. Warto się pospieszyć co do pozostałych. O rezerwację sal na firmowe spotkania wigilijne pytajcie w recepcji lub mejlowo pod adresem [email protected]

W Zajeździe "U Wasąga"

Bal Sylwestrowy "U Wasąga" w Ulhówku umilą autorzy takich hitów jak "Daj kochanie swe dłonie" czy "Atrybuty", czyli zespół LORD. Odliczanie do północy rozpocznie się już o godz. 19. Szef kuchni przygotuje wyśmienite dania gorące, przystawki i sałatki. Dla każdej pary przewidziane jest 0,5 l wódki. Cena jest bardzo korzystna - para zapłaci tylko 350 zł! O północy wszyscy goście powitają Nowy Rok, podziwiając pokaz fajerwerków. A po udanym balu nie trzeba wracać do domu, bo w Zajeździe są też pokoje hotelowe. Rezerwujcie miejsca póki czas, dzwoniąc (tel. 606 200 836) lub pisząc na adres: [email protected]

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe