Gm. Zamość: Biblioteka w Mokrem zaprasza na Tydzień Kultury Węgierskiej

  • 10.12.2017, 07:00 (aktualizacja 10.12.2017, 07:47)
  • ak
Gm. Zamość: Biblioteka w Mokrem zaprasza na Tydzień Kultury Węgierskiej Fot. pixabay.com
Będzie można poznać węgierską literaturę i kuchnię, a także ciekawostki z tego kraju. Biblioteka Publiczna Gminy Zamość w Mokrem zaprasza od poniedziałku (11 grudnia) na Tydzień Kultury Węgierskiej.

Program wydarzenia przedstawia się naprawdę bardzo ciekawie.

Na poniedziałek zaplanowano otwarcie wystawy literatury węgierskiej dla dzieci i dorosłych. Dzień później w bibliotece w Mokrem odbędzie się podsumowanie konkursu prasowo – czytelniczego z wiedzy o literaturze i kulturze Węgrów ph. “POLAK – WĘGIER DWA BRATANKI”. W trakcie imprezy wystąpi zespół wokalno-instrumentalny Tamburino, krzewiący kulturę romską, który w repertuarze ma również piosenki węgierskie.

W środę (13 grudnia) odbyć się mają warsztaty kulinarne, które poprowadzi Gyorgy Lakatos, wolontariusz pracujący w Zamościu.

Szczegóły na plakatach poniżej.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe