Zamość: Funkcjonariusze ZK przygotowali mikołajkowe prezenty dla dzieciaków

  • 7.12.2017, 10:21
  • ak
Zamość: Funkcjonariusze ZK przygotowali mikołajkowe prezenty dla dzieciaków Fot. st. chor. Jacek Szadkowski/ZK Zamość
Dzieci z rodzin zastępczych, a także przeżywających trudności opiekuńczo wychowawcze mają zapewnione wspaniałe prezenty mikołajkowe. Postarali się o to funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu.

Pracownicy więzienia postarali się, aby w paczkach znalazło się to, co dzieci lubią najbardziej i czego najbardziej potrzebują. Ufundowali zabawki, słodycze, gry i przybory szkolne.

Wszystko to zostało zgromadzone, a później oficjalnie przekazane przez dyrekcję ZK przedstawicielom Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu. Wszystkie upominki będą ofiarowane dzieciom, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji bytowej, emocjonalnej, bądź zdrowotnej.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe