Wicepremier Jarosław Gowin w Zamościu

  • 08.12.2017, 06:00
  • mk
Wicepremier Jarosław Gowin w Zamościu facebook/JarosławGowin
18 grudnia do Zamościa przyjedzie wicepremier Jarosław Gowin, lider ugrupowania Porozumienie.

Na początku listopada wiceprezes i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin powołał do życia ugrupowanie Porozumienie. Powstało ono na bazie Polski Razem Zjednoczonej Prawicy, Republikanów, Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego oraz części struktur partii Wolność. Liczy 11 posłów i 5 senatorów. Poparcie dla ruchu zadeklarowało 9 prezydentów miast.

W ramach ugrupowania powołano do życia trzy rady: gospodarczą, programową i samorządową. Do rady samorządowej został zaproszony m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, którego Jarosław Gowin wspierał w poprzednich wyborach samorządowych.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

 

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe