Grupa HDJ

  • 05.12.2017, 09:33 (aktualizacja 02.01.2018, 10:07)
  • bw
Grupa HDJ
Dziś wiele osób szuka pomocy specjalistów w utrzymaniu porządku w domach i firmach. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Grupa HDJ, powstała we wrześniu 2013 r. Założycielem i obecnym szefem firmy jest Piotr Chadaj

 Jako jedyna na zamojskim rynku oferuje szeroką paletę usług w zakresie obsługi nieruchomości obejmującą: sprzątanie, utrzymanie terenów zewnętrznych, techniczną obsługę obiektu, drobne remonty, specjalistyczne prace na wysokości oraz wykonywanie mebli na wymiar. Firma zatrudnia ponad 20 osób, a jej główna siedziba mieści się na ul. Koszary 62. Przedsiębiorstwo posiada także placówkę na osiedlu Lotnisko w Dęblinie. Grupa posiada specjalistyczny park maszynowy, pozwalający na wykonanie usług na najwyższym poziomie.

 – Dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy od 2006 roku w branży obsługi nieruchomości, śmiało mogę powiedzieć, że stworzyliśmy firmę, która jest liderem na naszym rynku w sektorze firm prywatnych – przyznaje Piotr Chadaj, szef i założyciel Grupy HDJ.

Grupa w ostatnich latach podpisała kilkadziesiąt umów z jednostkami administracji publicznej, wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami i osobami prywatnymi na całoroczną obsługę nieruchomości w miastach całego województwa. 

Grupa HDJ wspiera także lokalne akcje charytatywne, będąc głównym organizatorem noworocznego turnieju piłkarskiego HDJ Cup 2018, z którego dochód przedsiębiorstwo przekaże na rzecz jednej z zamojskich fundacji.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe