Szynka królewska z ZPM Mieczysław Witkowski

  • 05.12.2017, 09:32 (aktualizacja 02.01.2018, 10:14)
  • bw
Szynka królewska z ZPM Mieczysław Witkowski
Spośród wielu produktów, dzięki którym Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski z Tomaszowa Lubelskiego są znane w regionie wyróżnia się Szynka królewska – duma zakładu.

Swój smak zawdzięcza starannym metodom produkcji oraz wykorzystaniu mięsa najwyższej jakości od lokalnych producentów. 

Dowodem jakości jest zaufanie klientów oraz wiele nagród. Wyjątkowy smak tej szynki doceniony został laurem "Doceń Polskie Top Produkt". Ta wyjątkowa nagroda została przyznana Szynce królewskiej jako wyraz uznania dla starannego procesu produkcji, walorów smakowych i dobrego stosunku jakości do ceny. Szynka królewska podlegała surowej ocenie. Produkt został sprawdzony indywidualnie przez grono specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. 

 – Jesteśmy dumni, że Szynka królewska znalazła uznanie nie tylko klientów, ale także ogólnopolskich jurorów, którzy docenili smak i jakość produktu. Cieszy to tym bardziej, że ten sam laur otrzymaliśmy 2 lata temu – mówi prezes Mieczysław Witkowski.

Decyzja o przyznaniu prestiżowych wyróżnień zapadła 25 października br., kiedy to w Sosnowcu odbył się XXVI audyt żywności zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie".  

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe