ZPM Mieczysław Witkowski

  • 05.12.2017, 09:29 (aktualizacja 02.01.2018, 10:11)
  • bw
ZPM Mieczysław Witkowski
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o. mieści się na malowniczych terenach przyległych do Roztoczańskiego Parku Narodowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Zamojskiej 46.

Ogromna pasja oraz zaangażowanie spowodowały, że w tym pięknym, ekologicznie czystym otoczeniu mogła powstać firma, która nieprzerwanie od 1993 r. prowadzi produkcję wyśmienitych wędlin. Zakład obecnie zatrudnia ponad 100 pracowników i ciągle rozwija swoją infrastrukturę. Nawiązując do dorobku przodków oraz idąc z duchem czasu, tworzy wyroby, których smak i aromat cenione są przez konsumentów nie tylko na rynku lokalnym, lecz również w całej Polsce i za granicami naszego kraju.

Wyroby Zakładu wytwarzane są z wysokiej jakości mięsa, co w połączeniu z tradycją i nowoczesnym procesem produkcji sprawia, że charakteryzują się naturalnym i niepowtarzalnym wyglądem oraz unikalnym smakiem, co doceniają nasi klienci – przyznaje prezes zakładów Mieczysław Witkowski

Od samego początku istnienia zakład stale inwestuje i modernizuje park maszynowy. Utrzymywane są w nim wysokie normy sanitarne, co potwierdza wewnętrzny system bezpieczeństwa produkcji żywności jak również stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej.

Dowodem renomy i rzetelności firmy są wyróżnienia i znaki jakości, m.in.: Marka Lubelskie i Poznaj dobrą żywność. Zakład przykłada ogromną wagę do oczekiwań Klientów, dlatego też stara się wzbogacać ofertę o nowe produkty oraz niepowtarzalne receptury.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe