Zamość 4x4

  • 05.12.2017, 09:15 (aktualizacja 02.01.2018, 10:16)
  • bw
Zamość 4x4
Zamość 4x4 jest stowarzyszeniem zrzeszającym grupę pasjonatów off-roadu, którzy chcą także robić coś bezinteresownie dla innych. Pomysł połączenia rajdów terenowych i działalności charytatywnej znalazł swoje odzwierciedlenie w I Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla Choinki" w 2010 roku.

Jak co roku członkowie stowarzyszenia, sponsorzy i sympatycy spotkają się na piaskowni Mokre na rajdzie terenowym. Członkowie uczestniczą także w projektach edukacyjnych i szkoleniach w zakresie rajdów terenowych. Impreza, która rozpocznie się już w niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 9 w Mokrem odbędzie się w nowej, ciekawej formule. W pierwszym etapie uczestnicy będą mieli do pokonania urokliwe zakątki zamojskich bezdroży, posługiwać się będą mapą rajdową (roadbook). W kolejnym etapie załogi sprawdzą kondycję swoich aut na okrążeniu pętli wytyczonej na piaskowni Mokre.

 – Grupę ponad 20 pasjonatów off-roadu z Zamościa i okolic połączyła także pasja do pomagania. Wspierają nas sponsorzy, Wojtek Kusiak, który przygotowuje i użycza nam tor oraz cały sztab ludzi, dzięki którym co roku możemy robić coś dobrego dla innych – mówi Jarosław Kuchta, sekretarz stowarzyszenia, leśnik i przewodnik po Roztoczu.

Po rajdzie na uczestników i kibiców czekać będzie gorący posiłek. Całą pulę, jak co roku organizatorzy przekażą na sprzęt sportowy dla potrzebujących, podobnie jak w 2016 roku, kiedy sprzęt sportowy i rowery turystyczne trafiły do dzieci z Domów Dziecka w Zamościu i Zwierzyńcu.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe