Nowa Kronika Tygodnia już jutro!

  • 04.12.2017, 21:30
  • ak
Nowa Kronika Tygodnia już jutro!
Minął tydzień i czas kupić kolejny numer Kroniki Tygodnia. Nasza gazeta będzie dostępna od wtorku w punktach sprzedaży w całym regionie. Mamy dla Was sporo ciekawych tematów. Jakich?

>>>> Kontrowersyjna inwestycja w Szczebrzeszynie. Według ekologów niszczone są siedliska minoga rzecznego i piskorza oraz m.in. larwy ważek. Protestują również wędkarze.

>>>> Mjr Wojciech D., były dowódca hrubieszowskich pograniczników, od ponad dwunastu lat jest ścigany listem gończym. Prawdopodobnie ukrywa się w USA.

>>>> Władze powiatu chcą zlikwidować liceum w Tyszowcach. Teraz jest tam tylko 21 uczniów. W maju, gdy odejdą maturzyści zostanie ich tylko 8

>>>> Kryty basen i zalew – te dwie inwestycje związane z rekreacją chce zrealizować samorząd Tomaszowa Lubelskiego. O ile budowa basenu ma ruszyć już w przyszłym roku, o tyle sprawa zalewu odwleka się...

>>>> Od sobotniej nocy do niedzielnego poranka trwały poszukiwania 18-latka z gm. Łabunie. Chłopak uciekł z domu po tym, jak wpakował się do rowu samochodem swoich dziadków.

To tylko część tematów z najnowszego numeru więcej znajdziecie w tradycyjnym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe