Gm. Zamość: Badania na oko. Sprawdź swój wzrok

  • 03.12.2017, 14:42
  • ak
Gm. Zamość: Badania na oko. Sprawdź swój wzrok Fot. pixabay.com
Zwykle okulisty w ośrodku zdrowia w Zawadzie nie ma, ale za kilka dni się tam pojawi. Można tę okazję wykorzystać do przeprowadzenia badań wzroku.

Z badań skorzystać będzie można w poniedziałek 11 grudnia, w godzinach 14-16. Eksperci z OKO-LUX Sp. z o.o. prowadzić będą badania wzroku, a także pomiary ciśnienia śródgałkowego. Za te wizyty trzeba zapłacić odpowiednio 5 i 10 zł.  Co ważne, z badań mogą korzystać tylko osoby powyżej 16 roku życia.

Warto wcześniej zapisać się, telefonując pod nr (84) 616 80 23.

Podczas badania będzie też możliwość możliwość zapisania się na konsultację okulistyczną oraz zamówienia okularów korekcyjnych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe