Gm. Tomaszów Lub.: Będą miejsca na ogniska

  • 28.09.2016, 14:17 (aktualizacja 28.09.2016, 14:28)
  • Kronika Tygodnia | Wiadomości z regionu Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lub. |Polub nas na Facebooku|
Gm. Tomaszów Lub.: Będą miejsca na ogniska
Aż osiem miejscowości w gminie Tomaszów Lubelski wzbogaci się o funkcyjne ruszta ogniskowe i ławeczki. Wkrótce uroczyste ich otwarcie. Grant na sprzęty pozyskało Stowarzyszenie ,,Razem Młodzi Przyjaciele" działające na terenie Gminy Tomaszów Lubelski.

Możliwości, jakie dają te funkcyjne sprzęty ułatwią mieszkańcom organizację wspólnych spotkań integracyjnych przy ognisku. Ruszta i ławeczki powędrują do: Przeorsk, Nowa Wieś, Typin, Ruda Wołoska, Pasieki, Rogoźno, Szarowola i Jeziernia.

Grant w wysokości 4950 zł udało się pozyskać dzięki funduszom Ośrodka ,,Działaj Lokalnie" działającym przy Stowarzyszeniu ,,Czajnia". Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce we współpracy z siecią Ośrodków Działaj Lokalnie.

Stowarzyszenie otrzymało również ogromne wsparcie od Gminy Tomaszów Lubelski, która jest organizatorem zbliżających się wydarzeń i która sfinansowała plakaty oraz zakup poczęstunku na oficjalne spotkania przy ognisku. Zarówno ławki jak i ruszta przejdą na własność poszczególnych miejscowości Gminy Tomaszów Lubelski

Stowarzyszenie składa podziękowania za wsparcie w realizację projektu Wójt Gminy Tomaszów Lubelski - Marzenie Czubaj Gancarz oraz wszystkim zaangażowany Liderkom Gminy Tomaszów Lubelski.

 

Oficjalne otwarcie z biesiadą przy ognisku:

Typin - piątek 30 września, godz.15:00 ( teren przy świetlicy)

Nowa Wieś – sobota 01 października godz.15:00 ( teren przy świetlicy)

Ruda Wołoska - niedziela 02 października o godz. 14:00 ( plac przy starej szkole)

 

Kronika Tygodnia | Wiadomości z regionu Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lub. |Polub nas na Facebooku|

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewa
ewa 28.09.2016, 20:04
czy Hrubieszów to widzi i słyszy?

Pozostałe