Biłgoraj: Uczennica ZSZiO wyróżniona w fotograficznym konkursie

  • 01.12.2017, 09:00
  • ak
Biłgoraj: Uczennica ZSZiO wyróżniona w fotograficznym konkursie Fot. pixabay.com
Gabriela Marczak, uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, została wyróżniona w konkursie fotograficznym organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi.

Konkurs odbył się pod hasłem "Lato, zostań dłużej". Uczennica z Biłgoraja zgłosiła do niego zdjęcie zatytułowane "Granice plaży". Jej fotografia spodobała się jurorom i Gabriela otrzymała nagrodę ufundowaną przez Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Bałucki Ośrodek Kultury. Jednocześnie jej prace zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.

W konkursie wzięły udział również inne uczennice ZSZiO w Biłgoraju: Alicja Moskal, Patrycja Szczygielska, Izabela Grzywna oraz Beata Pawlicha.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe