Gm. Zamość: Królewna Śnieżka dla dzieciaków. Zaproszenie na spektakl do GOK Wysokie

  • 01.12.2017, 06:00 (aktualizacja 01.12.2017, 06:26)
  • ak
Gm. Zamość: Królewna Śnieżka dla dzieciaków. Zaproszenie na spektakl do GOK Wysokie
To prezent dla wszystkich dzieci, całkiem małych i nieco większych, które lubią bajki. Jutro (2 grudnia) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wysokiem zostanie dla nich wystawiony spektakl "Królewna Śnieżka". Wstęp jest wolny. Bajkę obejrzeć będzie można o godz. 16.30.

Na przedstawienie zaprasza GOK Wysokie i aktorzy Grupy Teatralnej „Bez Maski” z Mokrego. Spektakl miał swoją premierę na tegorocznych dożynkach gminno-parafialnych Wieprzec Wychody. Później bajkę wystawiono również na festynie „Pieczony Ziemniak” w Łapiguzie. Teraz okazją do kolejnego pokazania „Królewny Śnieżki” są zbliżające się mikołajki.

WIĘCEJ O IMPREZACH PLANOWANYCH NA TEN WEEKEND W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe