Zwierzyniec: Roztocze na zdjęciach Janusza Kapeckiego - zaproszenie na wernisaż

  • 30.11.2017, 08:00
  • ak
Zwierzyniec: Roztocze na zdjęciach Janusza Kapeckiego - zaproszenie na wernisaż Fot. Janusz Kapecki
Roztoczańskie pasma - to tytuł wystawy, która dzisiaj (30 listopada) po południu zostanie otwarta w Centrum Kultury w Zwierzyńcu. Autorem prezentowanych na niej fotografii jest Janusz Kapecki.

Autor urodził się w Szczebrzeszynie. Z zawodu jest elektronikiem, a z zamiłowania krajoznawcą, przewodnikiem turystycznym i fotografem. Kapecki to również współtwórca "Roztoczańskiego Ekomuzeum - laboratorium lessowego". Jest pasjonatem swojej małej ojczyzny, co widać na zdjęciach jego autorstwa.

W ostatnich kilku latach w jego dorobku znalazły się m.in.: wystawa towarzysząca konkursowi "Perły i perełki Lubelszczyzny" w Lublinie, ekspozycja "Skarby przyrody i kultury Zamojszczyzny", prezentowana w Szczebrzeszynie, "Pasma roztoczańskie", które mogli oglądać goście Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu oraz wystawa w Galerii CKF Stylowy w Zamościu.

Od dzisiaj jego fotografie oglądać będzie można w Zwierzyńcu. Wernisaż w Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 16.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe