Warsztaty artystyczne "W Ramach Sztuki"

  • 28.11.2017, 05:12
  • bw
Warsztaty artystyczne "W Ramach Sztuki"
Pani Joanna założyła sklep z pracownią rękodzieła artystycznego w czerwcu 2016 r. na ul. Bazyliańskiej 19 w Zamościu. Powód był prosty – rękodzieło i sztuka są jej pasją, więc stwierdziła, że czas zająć się tym zawodowo.

Razem z mężem Dominikiem chcą przekonać Zamościan, że można żyć twórczo i kreatywnie. W swojej pracowni wykonują re-design mebli, dekoracje oraz rękodzieło, także takie na zamówienie.

Co najmniej 2 razy w miesiącu pani Joanna organizuje warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy uczestnik może nauczyć się tam wybranej techniki rękodzieła i podczas warsztatów stworzyć coś niepowtarzalnego. Podczas warsztatów wykorzystuje głównie innowacyjne preparaty Powertex, które dają wiele możliwości zastosowania. Każdy uczestnik kończy warsztaty nowo zdobytą wiedzą i pracą, którą własnoręcznie wykonał.

 – Moje warsztaty są okazją, by poprzez zabawę, wspólne spędzenie czasu i włożony wysiłek za każdym razem powstawało coś wyjątkowego – przekonuje Joanna Patron

W pracowni pani Joanny podczas warsztatów powstają prawdziwe dzieła sztuki: anioły metodą utwardzania tkanin, ozdoby świąteczne, obrazy, rzeźby, szkatułki i mnóstwo dekoracji do domu. Dla dzieci rewelacyjną formą warsztatów są kreatywne urodziny, gdzie poza tortem i słodkościami dzieci spędzają czas na tworzeniu czegoś wartościowego. Warsztaty to możliwość rozwoju manualnego, ale przede wszystkim świetna zabawa. Jak przekonuje pani Joanna warsztaty i rękodzieło to nie tylko hobby, ale też świetna odskocznia od codzienności.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kicz
kicz 23.01.2018, 18:12
kicz
Dotota
Dotota 23.01.2018, 18:01
Popieram działalność Pani Asi, super odskocznia od dnia codziennego i na dodatek można mile spędzić czas i nauczyć się wspaniałych rzeczy.

Pozostałe