Bułka Tarta Luksusowa z firmy Krawpak

  • 28.11.2017, 05:09 (aktualizacja 02.01.2018, 10:15)
  • bw
Bułka Tarta Luksusowa z firmy Krawpak
Firma Krawpak z Rogóźna-Kolonii k. Tomaszowa Lubelskiego istnieje od 1990 roku. Zajmuje się konfekcjonowaniem artykułów sypkich takie jak kasze, ryże itp. oraz produkcją artykułów piekarniczych. W jej ofercie znajdziemy m.in. cieszące się ogromną popularnością Tomaszowskie Ciasteczka.

Produktem najbardziej rozpoznawalnym na rynku, który promuje firmę, jest Bułka Tarta Luksusowa, wypiekana przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Dowodem na to jest znak Quality International – gwarancja jakości. 

 – Bułka Tarta podbiła rynki zagraniczne i cieszy się dużą popularnością u naszych sąsiadów, dlatego ujednoliciliśmy opakowania i wprowadziliśmy oznaczenia w języku angielskim oraz niemieckim. Nasze produkty dostępne są dla klientów krajowych i zagranicznych – mówi właściciel firmy, Stanisław Krawczyk.

Dowodem wysokiej jakości Bułki Tartej Luksusowej są nagrody i laury, m.in. Orły Dystrybucji oraz przyznanie Europejskiego Kodu Towarowego, dzięki któremu może być obecna na rynkach całej Unii Europejskiej. 

O zaufaniu klientów świadczy także obecność Bułki Tartej Luksusowej w sklepach detalicznych i sieciach sklepów oraz współpraca z kolejnymi przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Klient
Klient 28.11.2017, 15:06
Brawo dla Krawpaku. Tak trzymać!

Pozostałe