Już jutro kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 27.11.2017, 21:00
  • Kronika Tygodnia
Już jutro kupicie nową Kronikę Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia. Znajdziecie go jutro, jak w każdy wtorek w punktach sprzedaży w całym regionie. I znowu będziecie mieli co czytać przez tydzień. Donosimy o najciekawszych wydarzeniach z Zamościa i okolic, a także powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Chcecie wiedzieć, jakie tematy poruszamy w tym numerze?

>>>> Handel przeniesie się na stacje benzynowe. W niedzielę będziemy tam chodzić po mleko – tak przyjętą przez Sejm ustawę o ograniczeniu handlu w niedzielę komentuje jeden z internautów. Co sądzą na ten temat inni?

>>>> Świetna wiadomość dla mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego. Za dwa lata będą mieć basen. Takie obietnice składa burmistrz Wojciech Żukowski.

>>>> W nocy z 27 na 28 listopada 1942 Niemcy wysiedlili Skierbieszów. O tamtych wydarzeniach opowiedziała nam Kazimiera Krasnopolska.

>>>> Tragedia w Biłgoraju. 15-latek trafił do szpitala, jego kolega nie żyje. Czy już wiadomo, jaką substancję zażyli gimnazjaliści?

>>>> Pacjent podczas czynności pielęgnacyjnych spadł z łóżka szpitalnego, a później zmarł. Sąd zdecydował, że Zamojski Szpital Niepubliczny w Zamościu ma zapłacić córce mężczyzny 20 tys. zł.

To tylko część tematów, które znajdziecie w jutrzejszej Kronice Tygodnia. Pełne wydanie będzie również dostępne online

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe