Gm. Zamość: Siedem elementów Roberta Gomułki w GOK. Zaproszenie na wernisaż

  • 26.11.2017, 12:30
  • ak
Gm. Zamość: Siedem elementów Roberta Gomułki w GOK. Zaproszenie na wernisaż
Gminny Ośrodek Kultury w Wysokiem przygotowuje się do otwarcia bardzo ciekawej wystawy malarstwa. Już niedługo będzie tam można oglądać ekspozycję "Siedem elementów - odsłona trzecia". Swoje obrazy zaprezentuje Robert Gomułka.

Wernisaż ma się odbyć za nieco ponad tydzień, w poniedziałek 11 grudnia o godz. 13. 

Sam artysta o swojej wystawie napisał tak: „Siedem Elementów” – czas, przestrzeń, światło oraz cztery elementy pozostałe – woda, ogień, ziemia i powietrze – charakteryzują stan, w jakim znajduje się materia i energia. Chciałem nadać tym elementom znaczenie uniwersalne (…), te elementy definiują obiektywną rzeczywistość, w której jesteśmy zanurzeni. (…)”

Wystawa w GOK Wysokie będzie czynna do 30 stycznia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe