Zamość: Przekaż dar, pomóż stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować wieczór dobroczynności

  • 24.11.2017, 14:06
  • ak
Zamość: Przekaż dar, pomóż stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować wieczór dobroczynności
Im więcej będzie upominków, tym lepiej. Bo tym większe będą szanse na zebranie sporych pieniędzy dla wychowanków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Charytatywna impreza „OdDam –Wieczór Dobroczynności w Artis Hotel & SPA”, która odbędzie się w piątek 8 grudnia.

– Każdego roku organizacji tej imprezy przypisany jest szczytny cel. W tym roku ideą jest wsparcie działań Stowarzyszenia na rzecz organizacji codziennego transportu dzieci i młodzieży do placówek edukacyjnych, aby zapewnić osobom dowożonym bezpieczeństwo i komfort transportu – informuje Maria Król, szefowa "Krok za krokiem".

Liczy, że znajdzie się wiele osób, które zdecydują się wesprzeć te działania, np. ofiarowując jakiś przedmiot czy biżuterię, które później zostaną sprzedane podczas charytatywnej imprezy.

Na ludzi o wielkim sercu zamojskie stowarzyszenie mogło już liczyć w przeszłości. – Poprzednie edycje wsparły między innymi Pierwsza Dama Anna Komorowska, pani Małgorzata Kidawa-Błońska - Marszałek Sejmu RP. W ubiegłym roku wsparcia udzieliła nam również Wiceprezydent Miasta Lublin oraz Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Otrzymaliśmy również wiele darów od naszych przyjaciół, osób wspierających Stowarzyszenie, mieszkańców Zamojszczyzny, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością – wylicza Maria Król.

Wieczór Dobroczynności planowany na początek grudnia będzie też wydarzeniem artystycznym. Wychowankowie "Krok za krokiem" przy współpracy z terapeutami przygotowują specjalny program muzyczny, taneczny, teatralny, a całość imprezy organizowana jest przy zaangażowaniu wolontariuszy, sympatyków i współpracowników stowarzyszenia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe